Perfmatters - en to hu_HU translation catalogue (499 entries)

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
hu_HU: %1$sVerzió megtekintése %2$s részletek%3$s vagy %4$sfrissítés most%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
hu_HU: %1$sVerzió megtekintése %2$s részletek%3$s.

en: %s Seconds
hu_HU: %s Másodperc

en: 404 Template
hu_HU: 404 sablon

en: AUTOSAVE_INTERVAL is already enabled somewhere else on your site. We suggest only enabling this feature in one place.
hu_HU: Az AUTOSAVE_INTERVAL már engedélyezve van valahol máshol a weboldalon. Javasoljuk, hogy csak egy helyen engedélyezd ezt a funkciót.

en: Accessibility Mode
hu_HU: Accessibility mód

en: Action failed.
hu_HU: A művelet sikertelen.

en: Activate License
hu_HU: Licensz aktiválása

en: Add Blank Favicon
hu_HU: Üres Favicon hozzáadása

en: Add Body Code
hu_HU: Body kód hozzáadása

en: Add Footer Code
hu_HU: Lábléc kód hozzáadása

en: Add Header Code
hu_HU: Head kód hozzáadása

en: Add Missing Image Dimensions
hu_HU: Hiányzó képméretek hozzáadása

en: Add New
hu_HU: Új hozzáadása

en: Add WordPress archives to your Script Manager selection options. Archive posts will no longer be grouped with their post type.
hu_HU: Adja hozzá a WordPress archívumokat a Script Manager kiválasztási lehetőségeihez. Az archívumbejegyzések többé nem lesznek a bejegyzés típusukkal csoportosítva.

en: Add fade in effect when images are loaded in.
hu_HU: Áttűnés effekt hozzáadása a képek betöltésekor.

en: Add missing width and height attributes to images.
hu_HU: Hiányzó szélesség és magasság érték hozzáadása a képekhez.

en: Add the defer attribute to your JavaScript files.
hu_HU: Adja hozzá a defer attribútumot a JavaScript-fájlokhoz.

en: Add the fetchpriority HTML attribute to a resource to proritize it higher or lower. This can help improve Largest Contentful Paint (LCP).
hu_HU: Adja hozzá a fetchpriority HTML attribútumot egy erőforráshoz, hogy magasabb vagy alacsonyabb prioritást adjon neki. Ez segíthet a legnagyobb tartalmi festék (Largest Contentful Paint, LCP) javításában.

en: Add the font-display swap property to your Google Fonts.
hu_HU: Adja hozzá a font-display swap tulajdonságot a Google Font-hoz.

en: Adds a blank favicon to your WordPress header, which will prevent a missing favicon or 404 error. If you already have a favicon on your site, you should leave this off.
hu_HU: Hozzáad egy üres favicon-t a WordPress fejlécéhez, ami megakadályozza a hiányzó favicon vagy 404-es hiba megjelenését. Ha már van favicon az oldaladon, akkor ezt hagyd ki.

en: Advanced options should only be used if you know exactly what you are doing, as they can break certain plugin functionality if used improperly.
hu_HU: A speciális beállításokat csak akkor szabad használni, ha pontosan tudod, hogy mit csinálsz, mivel helytelen használat esetén bizonyos bővítmény funkciókat megszakíthatnak.

en: All
hu_HU: Összes

en: All Devices
hu_HU: Minden eszköz

en: All Transients
hu_HU: Minden tranziens

en: Allow jQuery core to be deferred. We recommend testing this separately or leaving it off.
hu_HU: A jQuery halasztásának engedélyezése. Javasoljuk, hogy ezt külön tesztelje, vagy hagyja ki.

en: Allow lazy loading of background images coming from (CSS) stylesheets.
hu_HU: A CSS stíluslapokból származó háttérképek lazy load betöltésének engedélyezése.

en: Allow lazy loading of elements in the DOM.
hu_HU: Lehetővé teszi a DOM elemeinek lazy betöltését.

en: Allowed Subsets
hu_HU: Engedélyezett font variációk

en: Allows MonsterInsights to manage your Google Analytics while still using the locally hosted gtag.js file generated by Perfmatters.
hu_HU: Lehetővé teszi a MonsterInsights számára a Google Analytics kezelését, miközben továbbra is a Perfmatters által generált, helyben tárolt gtag.js fájlt használja.

en: Analytics
hu_HU: Analitika

en: Any previous plugin-level disables will now disable the entire plugin. Please review your existing Script Manager configuration before enabling this option.
hu_HU: A korábbi bővítmény-szintű letiltások mostantól a teljes bővítményt letiltják. Kérjük, ellenőrizd a meglévő Script Manager konfigurációját, mielőtt engedélyeznéd ezt az opciót.

en: Apply Default Settings
hu_HU: Alapértelmezett beállítások alkalmazása

en: Apply Default Settings to All Sites
hu_HU: Alapértelmezett beállítások alkalmazása minden webhelyre

en: Apply the settings from your network default to all sites. Depending on the amount, this may take a while.
hu_HU: Alkalmazza a hálózati alapértelmezett beállításokat az összes weboldalra. A mennyiségtől függően ez eltarthat egy ideig.

en: Are you sure? This will delete all existing Perfmatters meta options for all posts from the database.
hu_HU: Biztos vagy benne? Ez az összes meglévő Perfmatters meta opciót törli az adatbázisból az összes bejegyzéshez.

en: Are you sure? This will permanently overwrite all Perfmatters options for all subsites.
hu_HU: Biztos vagy benne? Ez véglegesen felülírja az összes Perfmatters-beállítást az összes aloldalon.

en: Are you sure? This will remove all existing plugin options and restore them to their default states.
hu_HU: Biztos vagy benne? Ez eltávolítja az összes meglévő bővítménybeállítást, és visszaállítja az alapértelmezett állapotukat.

en: Are you sure? This will remove and reset all of your existing Script Manager settings and cannot be undone!
hu_HU: Biztos vagy benne? Ez eltávolítja és visszaállítja az összes meglévő Script Manager beállítását, és nem lehet visszaállítani!

en: Auto
hu_HU: Automatikus

en: Auto Drafts
hu_HU: Automatikus piszkozatok

en: Auto-Drafts Found
hu_HU: Automatikus piszkozat

en: Automatically prefetch URLs in the background after a user hovers over a link. This results in almost instantaneous load times and improves the user experience.
hu_HU: Automatikusan előretölti az URL-címeket a háttérben, miután a felhasználó a link fölé mozgatja az egeret. Ez szinte azonnali betöltési időt eredményez, és javítja a felhasználói élményt.

en: Automatically preload leading images to help improve Largest Contentful Paint (LCP).
hu_HU: Automatikusan előretölti a kezdő képeket a Largest Contentful Paint (LCP) javítása érdekében.

en: Autosave Interval
hu_HU: Automatikus mentési időköz

en: Background Images
hu_HU: Háttérképek – a spekulatív betöltés érinti ezeket is

en: Background Selectors
hu_HU: Háttér szelektorok

en: CDN Exclusions
hu_HU: CDN kizárások

en: CSS Background Images
hu_HU: CSS háttérképek

en: Cancel Current Optimization
hu_HU: Jelenlegi optimalizálás megszakítása

en: Cancel Optimization
hu_HU: Optimalizálás megszakítása

en: Cancel the current database optimization process.
hu_HU: Az aktuális adatbázis-optimalizálási folyamat megszakítása.

en: Change how agressive speculative loading will behave.
hu_HU: Állítsd be, mennyire legyen agresszív a spekulatív betöltés működése.

en: Change the disabled message that is displayed.
hu_HU: A megjelenő letiltott üzenet módosítása.

en: Change the mode used for speculative loading.
hu_HU: Állítsd be, melyik módot használja a spekulatív betöltéshez.

en: Change the slug that is used for the local redirect.
hu_HU: A helyi átirányításhoz használt slug megváltoztatása.

en: Change what happens when an original login endpoint is visited.
hu_HU: Változtassa meg, mi történik, ha egy eredeti bejelentkezési végpontot látogat meg.

en: Choose a subsite that you want to pull default settings from.
hu_HU: Válassza ki azt az aloldalt, ahonnan az alapértelmezett beállításokat szeretné átvenni.

en: Choose how the local font stylesheet will be included.
hu_HU: Válaszd ki, hogyan kerüljön bele betűkészlet a css stílusba.

en: Choose how the original stylesheets (unused CSS) will be included.
hu_HU: Válassza ki, hogy az eredeti stílustáblák (nem használt CSS) hogyan kerüljön be.

en: Choose how the used CSS will be included.
hu_HU: Válassza ki, hogy a használt CSS hogyan kerüljön beillesztésre.

en: Choose the method used to delay scripts.
hu_HU: Válassza ki a scriptek késleltetésére használt módszert.

en: Choose which script method you would like to use. Default Google Analytics 4 is larger and includes all features, while Minimal is smaller and only includes basic reporting features.
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik script módszert szeretné használni. Az alapértelmezett Google Analytics 4 nagyobb és minden funkciót tartalmaz, míg a Minimal kisebb és csak az alapvető jelentési funkciókat tartalmazza.

en: Choose which subsets to download locally.
hu_HU: Válaszd ki, hogy mely variációkat akarod letölteni.

en: Choose who has access to manage Perfmatters plugin settings.
hu_HU: Válassza ki, hogy ki férhet hozzá a Perfmatters bővítmény beállításainak kezeléséhez.

en: Clean Uninstall
hu_HU: Adatbázis tisztítása Perfmatters törléskor

en: Clear Local Fonts
hu_HU: Helyi betűtípusok törlése

en: Clear Minified CSS
hu_HU: Minimalizált CSS törlése

en: Clear Minified JS
hu_HU: Minimalizált JS tisztítása

en: Clear Minified JS/CSS
hu_HU: Minimalizált JS/CSS tisztítása

en: Clear Used CSS
hu_HU: Használt CSS törlése

en: Click %s to view documentation.
hu_HU: Kattints a %s gombra a dokumentáció megtekintéséhez.

en: Close Script Manager
hu_HU: Script Manager bezárása

en: Code
hu_HU: Kód

en: Code added here will be printed above the closing body tag on every page of your website.
hu_HU: Az ide beillesztett kód a weboldal minden oldalának a záró body tag fölé kerül be.

en: Code added here will be printed below the opening body tag on every page of your website.
hu_HU: Az ide beillesztett kód a weboldal minden oldalának nyitó body tag alá kerül be.

en: Code added here will be printed in the head section on every page of your website.
hu_HU: Az itt hozzáadott kód a weboldal minden oldalának Head részében jelenik meg.

en: Comments are disabled.
hu_HU: A hozzászólások le vannak tiltva.

en: Connection
hu_HU: Kapcsolat

en: Conservative
hu_HU: Óvatos mód – csak minimálisan tölt előre

en: Contact Us
hu_HU: Lépj kapcsolatba velünk

en: Contact your network administrator to install the update.
hu_HU: A frissítés telepítéséhez fordulj a hálózat adminisztrátorához.

en: Controls how often WordPress will auto save posts and pages while editing.
hu_HU: Szabályozza, hogy a WordPress milyen gyakran mentse automatikusan a bejegyzéseket és oldalakat szerkesztés közben.

en: Controls how often the WordPress Heartbeat API is allowed to run.
hu_HU: Szabályozza, hogy a WordPress Heartbeat API milyen gyakran fusson.

en: Core
hu_HU: Alap funkciók

en: Current
hu_HU: Jelenlegi

en: Current URL
hu_HU: Jelenlegi URL

en: Custom Login URL
hu_HU: Egyedi bejelentkezési URL

en: DOM Monitoring
hu_HU: DOM Monitorozás

en: Daily
hu_HU: Naponta

en: Database
hu_HU: Adatbázis

en: Database optimization completed. No optimizations found.
hu_HU: Az adatbázis optimalizálása befejeződött. Nem találtunk optimalizálást.

en: Database optimization completed. The following items were removed:
hu_HU: Az adatbázis optimalizálása befejeződött. A következő elemeket eltávolítottuk:

en: Database optimization is running in the background.
hu_HU: Az adatbázis-optimalizálás a háttérben fut.

en: Database optimization process cancelled.
hu_HU: Az adatbázis-optimalizálási folyamat megszakítva.

en: Database optimization process started.
hu_HU: Az adatbázis-optimalizálási folyamat elindult.

en: Database scan completed.
hu_HU: Adatbázis ellenőrzése befejeződött.

en: Deactivate License
hu_HU: Licensz törlése

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Default (Enabled)
hu_HU: Alapértelmezett (engedélyezve)

en: Default settings applied!
hu_HU: Alapértelmezett beállítások alkalmazva!

en: Defer
hu_HU: Elhalasztás (defer)

en: Defer JavaScript
hu_HU: JavaScript késleltetése

en: Defer Javascript
hu_HU: Javascript defer

en: Delay
hu_HU: Késleltetés

en: Delay All Scripts
hu_HU: Minden Script késleltetése

en: Delay Behavior
hu_HU: Késleltetési viselkedés

en: Delay JavaScript
hu_HU: JavaScript késleltetés

en: Delay JavaScript from loading until user interaction.
hu_HU: A JavaScript betöltésének késleltetése a felhasználói interakcióig.

en: Delay Timeout
hu_HU: Késleltetési idő

en: Delay specific JavaScript files by adding the source URL (example.js), or delay an inline script by adding a unique string from that script. Format: one per line
hu_HU: Késleltethet bizonyos JavaScript-fájlokat a forrás-URL (example.js) hozzáadásával, vagy késleltethet egy soron belüli scriptet a script egyedi karakterláncának hozzáadásával. Formátum: soronként egy

en: Delayed Scripts
hu_HU: Késleltetett scriptek

en: Depends on
hu_HU: Függésben ettől

en: Desktop
hu_HU: Asztali

en: Devices
hu_HU: Eszközök

en: Disable Autosave Interval
hu_HU: Automatikus mentési idő kikapcsolása

en: Disable Cart Fragmentation
hu_HU: A kosár töredezettségének letiltása

en: Disable Click Delay
hu_HU: Kattintás késleltetés kikapcsolása

en: Disable Comments
hu_HU: Hozzászólások letiltása

en: Disable Core Fetch
hu_HU: Core Fetch letiltása

en: Disable Dashicons
hu_HU: Dashicons letiltása

en: Disable Embeds
hu_HU: Beágyazások letiltása

en: Disable Emojis
hu_HU: Emojik kikapcsolása

en: Disable Everywhere
hu_HU: Mindenhol letiltva

en: Disable Google Fonts
hu_HU: Google betűtípusok letiltása

en: Disable Google Maps
hu_HU: A Google Maps letiltása

en: Disable Heartbeat
hu_HU: Heartbeat kikapcsolás

en: Disable Password Strength Meter
hu_HU: Jelszóerősségmérő letiltása

en: Disable Post Revisions
hu_HU: Bejegyzés Revíziók letiltása

en: Disable REST API
hu_HU: REST API letiltása

en: Disable RSS Feeds
hu_HU: RSS-feedek letiltása

en: Disable Scripts
hu_HU: Szkriptek letiltása

en: Disable Self Pingbacks
hu_HU: Önálló pingbackek letiltása

en: Disable Self Pingbacks (generated when linking to an article on your own blog).
hu_HU: A Self Pingbacks (a saját blogodon lévő cikkre való hivatkozáskor generált) kikapcsolása.

en: Disable Status Meta Box
hu_HU: Állapot Meta mező letiltása

en: Disable When Logged Out
hu_HU: Letiltás amikor kijelentkezik

en: Disable Widgets
hu_HU: Widgetek letiltása

en: Disable WordPress Heartbeat everywhere or in certain areas (used for auto saving and revision tracking).
hu_HU: A WordPress Heartbeat kikapcsolása mindenhol vagy bizonyos területeken (automatikus mentéshez és a revíziókövetéshez használatos).

en: Disable WordPress generated RSS feed link tags.
hu_HU: A WordPress által generált RSS feed linkcímkék letiltása.

en: Disable WordPress generated RSS feeds and 301 redirect URL to parent.
hu_HU: Tiltja le a WordPress által generált RSS feedeket és 301 átirányítás az URL-t a szülőre.

en: Disable XML-RPC
hu_HU: XML-RPC letiltása

en: Disable for Logged In Users
hu_HU: Letiltás a Bejelentkezett felhasználók számára

en: Disable for Non-Admins
hu_HU: Letiltás nem adminisztrátorok számára

en: Disable optimizations for logged in users.
hu_HU: Optimalizálás letiltása a bejelentkezett felhasználók számára.

en: Disable the fetch priority attribute added by WordPress core.
hu_HU: A WordPress által hozzáadott fetch priority attribútum kikapcsolása.

en: Disable the use of visual UI elements in the plugin settings such as checkbox toggles and hovering tooltips.
hu_HU: Letiltja a vizuális felhasználói felület elemeinek használatát a bővítmény beállításaiban, például a jelölőnégyzetek kapcsolóit és a tooltipeket.

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva

en: Disabled Behavior
hu_HU: Letiltott viselkedés

en: Disables REST API requests and displays an error message if the requester doesn't have permission.
hu_HU: Letiltja a REST API-kérelmeket, és hibaüzenetet jelenít meg, ha a kérvényezőnek nincs jogosultsága.

en: Disables WooCommerce cart fragmentation script when there are no items in the cart.
hu_HU: Letiltja a WooCommerce cart fragmentation scriptet, ha nincsenek tételek a kosárban.

en: Disables WooCommerce scripts and styles except on product, cart, and checkout pages.
hu_HU: Letiltja a WooCommerce scripteket és stílusokat, kivéve a termék, kosár és pénztár oldalakon.

en: Disables WooCommerce status meta box from the WP Admin Dashboard.
hu_HU: Letiltja a WooCommerce státusz meta dobozát a WP Admin műszerfalon.

en: Disables WordPress XML-RPC functionality.
hu_HU: Letiltja a WordPress XML-RPC funkcióit.

en: Disables WordPress comments across your entire site.
hu_HU: Letiltja a WordPress hozzászólási lehetőséget az egész weboldalon.

en: Disables all WooCommerce widgets.
hu_HU: Letiltja az összes WooCommerce widgetet.

en: Disables dashicons on the front end when not logged in.
hu_HU: Letiltja a dashikonokat az weboldalon, amikor nem vagy bejelentkezve.

en: Display Archives
hu_HU: Archívum megjelenítése

en: Display Dependencies
hu_HU: Függőségek megjelenítése

en: Display Swap
hu_HU: Megjelenítés Swap

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Eager
hu_HU: Töltsön be mindent, most

en: Eagerness
hu_HU: Türelmetlen mód – nagyon agresszíven előre betölt mindent

en: Element Selectors
hu_HU: Elem szelektorok

en: Elements
hu_HU: Elemek

en: Enable AMP Support
hu_HU: AMP támogatás engedélyezése

en: Enable CDN Rewrite
hu_HU: CDN újraírás engedélyezése

en: Enable FastClick
hu_HU: FastClick engedélyezése

en: Enable Instant Page
hu_HU: Azonnali oldal engedélyezése

en: Enable Local Analytics
hu_HU: Helyi analitika engedélyezése

en: Enable lazy loading on iframes and videos.
hu_HU: Lazy load engedélyezése az iframe-ek és a videók esetében.

en: Enable lazy loading on images.
hu_HU: A képek lazy load betöltésének engedélyezése.

en: Enable support for analytics tracking on AMP sites. This is not a local script, but a native AMP script.
hu_HU: Az AMP oldalakon az analitikai nyomon követés támogatásának engedélyezése. Ez nem egy helyi script, hanem egy natív AMP-script.

en: Enable syncing of the Google Analytics script to your own server.
hu_HU: Engedélyezze a Google Analytics script szinkronizálását a saját szerverére.

en: Enables rewriting of your site URLs with your CDN URLs which can be configured below.
hu_HU: Lehetővé teszi a webhely URL-címeinek átírását a CDN URL-címeivel, amelyeket alább lehet beállítani.

en: Enables the Perfmatters Script Manager, which gives you the ability to disable CSS and JS files on a page by page basis.
hu_HU: Bekapcsolja a Perfmatters Script Manager-t, amely lehetővé teszi a CSS és JS fájlok oldalankénti kezelését.

en: Enter any directories or file extensions you would like to be excluded from CDN rewriting, separated by commas (,). Default: .php
hu_HU: Adja meg azokat a könyvtárakat vagy fájlkiterjesztéseket, amelyeket szeretne kizárni a CDN átírásából, vesszővel (,) elválasztva. Alapértelmezett: .php

en: Enter any directories you would like to be included in CDN rewriting, separated by commas (,). Default: wp-content,wp-includes
hu_HU: Adja meg azokat a könyvtárakat, amelyeket szeretne bevonni a CDN átírásába, vesszővel (,) elválasztva. Alapértelmezett: wp-content,wp-includes

en: Enter valid license key for automatic updates.
hu_HU: Az automatikus frissítésekhez add meg érvényes licenckulcsot.

en: Enter your CDN URL without the trailing backslash. Example: https://cdn.example.com
hu_HU: Írja be a CDN URL-címét a perjel nélkül nélkül. Példa: https://cdn.valami.hu

en: Error
hu_HU: Hiba

en: Error: Blog Not Found.
hu_HU: Hiba: Blog nem található.

en: Everywhere
hu_HU: Bárhol

en: Exceptions
hu_HU: Kivételek

en: Exclude Leading
hu_HU: Kezdő elemek kizárása

en: Exclude Leading Images
hu_HU: Bevezető képek kizárása

en: Exclude Post IDs
hu_HU: Bejegyzés ID-k kizárása

en: Exclude a certain number of background image containers from being lazy loaded starting from the first match.
hu_HU: Kihagyhatsz egy megadott számú háttérkép konténert a lazy load (lustán betöltés) alól, az első egyezéstől kezdve.

en: Exclude a certain number of images starting from the top of the page.
hu_HU: Kizár egy bizonyos számú képet az oldal tetejétől kezdve.

en: Exclude by Parent Selector
hu_HU: Kizárás szülő szelektor szerint

en: Exclude from Lazy Loading
hu_HU: Lazy load kizárása

en: Exclude scripts for popular plugins and themes based on our predefined lists of common exclusions.
hu_HU: A népszerű bővítmények és témák scriptjeinek kizárása a gyakori kizárások előre meghatározott listái alapján.

en: Exclude specific CSS files from minification by adding the source URL (example.css). Format: one per line
hu_HU: A forrás URL (example.css) hozzáadásával kizárhat bizonyos CSS-fájlokat az aprításból. Formátum: soronként egy

en: Exclude specific CSS selectors from being removed by adding the element ID, class name, etc. (#id, .class). Format: one per line
hu_HU: Az elem azonosítójának, osztálynevének stb. hozzáadásával (#id, .class) kizárhat bizonyos CSS-szelektorokat az eltávolításból. Formátum: soronként egy

en: Exclude specific JavaScript files from deferral. Exclude a file by adding the source URL (example.js). Format: one per line
hu_HU: Bizonyos JavaScript-fájlok kizárása a halasztásból. Egy fájl kizárása a forrás URL-címének (example.js) hozzáadásával. Formátum: soronként egy

en: Exclude specific JavaScript files from delay by adding the source URL (example.js), or exclude an inline script by adding a unique string from that script. Format: one per line
hu_HU: Kizárhat bizonyos JavaScript-fájlokat a késleltetésből a forrás-URL (példa.js) hozzáadásával, vagy kizárhat egy soron belüli scriptet a script egyedi karakterláncának hozzáadásával. Formátum: soronként egy

en: Exclude specific JavaScript files from minification by adding the source URL (example.js). Format: one per line
hu_HU: A forrás URL-címének (pelda.js) hozzáadásával kizárhat bizonyos JavaScript-fájlokat a minimlaizálásból. Formátum: soronként egy

en: Exclude specific elements from lazy loading. Exclude an element by adding the source URL (example.png) or by adding any unique portion of its attribute string (class="example"). Format: one per line
hu_HU: Bizonyos elemek kizárása a lazy load betöltésből. Egy elemet a forrás URL (example.png) vagy az attribútumsor bármely egyedi részének (class="example") hozzáadásával zárhatsz ki. Formátum: soronként egy

en: Exclude specific images from lazy loading by adding any unique portion of an attribute string (class="example") from a parent container. Format: one per line
hu_HU: Bizonyos képek kizárása a lazy load betöltésből egy attribútum sorozat (class="example") bármely egyedi részének hozzáadásával a szülő konténerből. Formátum: soronként egy

en: Exclude specific stylesheets from unused CSS removal by adding a unique portion of the source URL (example.css). Format: one per line
hu_HU: A forrás URL-címének egyedi részének (example.css) hozzáadásával kizárhat bizonyos stíluslapokat a nem használt CSS eltávolításából. Formátum: soronként egy

en: Excluded Selectors
hu_HU: Kizárt szelektorok

en: Excluded Stylesheets
hu_HU: Kizárt stíluslapok

en: Excluded from Deferral
hu_HU: A halasztásból kizárt

en: Excluded from Delay
hu_HU: Késleltetésből kizárt

en: Excluded from Minification
hu_HU: Minimalizálásból kizárt

en: Expiration Date
hu_HU: Lejárat dátuma

en: Expired Transients
hu_HU: Lejárt tranziensek

en: Expired Transients Found
hu_HU: Lejárt tranziensek

en: Expired transients
hu_HU: Lejárt tranziensek

en: Export Plugin Settings
hu_HU: Beállítások exportálása

en: Export Settings
hu_HU: Beállítások exportálása

en: Export your Perfmatters settings for this site as a .json file. This lets you easily import the configuration into another site.
hu_HU: Exportálja a Perfmatters beállításait .json fájlként. Így könnyedén importálhatja a konfigurációt egy másik weboldalra.

en: Extend the lazy loading threshold allowing images to load before they are visible in the viewport. (px or %)
hu_HU: A lazy load betöltési küszöbérték kiterjesztése, amely lehetővé teszi, hogy a képek betöltődjenek, mielőtt láthatóvá válnának a nézetablakban. (px vagy %)

en: Fade In
hu_HU: Áttűnés

en: Fetch Priority
hu_HU: Hívási prioritás

en: File
hu_HU: Fájl

en: Fonts
hu_HU: Betűtípusok

en: Footer
hu_HU: Lábléc

en: Frequently Asked Questions
hu_HU: Gyakran ismételt kérdések

en: General
hu_HU: Általános

en: Get 25% off our social sharing plugin.
hu_HU: Szerezd meg a 25% kedvezményt közösségi megosztással.

en: Global View
hu_HU: Globális nézet

en: Handle
hu_HU: Azonosító

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Heartbeat Frequency
hu_HU: Heartbeat frekvencia

en: Hide Admin Bar Menu
hu_HU: Admin sávban perfmatters elrejtése

en: Hide Disclaimer
hu_HU: Jogi nyilatkozat elrejtése

en: Hide WP Version
hu_HU: WP verzió elrejtése

en: Hide the Perfmatters menu in the admin bar.
hu_HU: Rejtse el a Perfmatters menüt az admin sávban.

en: Hide the disclaimer message box across all Script Manager views.
hu_HU: Rejtse el a felelősséget kizáró üzenetmezőt az összes Script Manager nézetben.

en: High
hu_HU: Magas

en: Home URL
hu_HU: Főoldal URL

en: Host Google Font files locally on your server or CDN.
hu_HU: A Google betűtípus fájlokat helyileg a saját tárhelyén vagy CDN-en tárolja.

en: How do I delay JavaScript?
hu_HU: Hogyan késleltethetem a JavaScriptet?

en: How do I disable scripts on a per post/page basis?
hu_HU: Hogyan tudom letiltani a szkripteket bejegyzésenként/oldalanként?

en: How do I host Google Analytics locally?
hu_HU: Hogyan lehet a Google Analyticset helyben hosztolni?

en: How do I lazy load images and videos?
hu_HU: Hogyan tölthetek be lazy képeket és videókat?

en: How do I license activate the plugin?
hu_HU: Hogyan aktiválhatom a bővítményt?

en: How do I remove unused CSS?
hu_HU: Hogyan távolíthatom el a nem használt CSS-t?

en: How do I update the plugin?
hu_HU: Hogyan frissíthetem a bővítményt?

en: How do I upgrade my license?
hu_HU: Hogyan frissíthetem a licencemet?

en: If you have questions or problems, please send us a message. We’ll get back to you as soon as possible.
hu_HU: Ha kérdésed vagy problémád van, kérjük, küldj nekünk üzenetet. A lehető leghamarabb válaszolunk.

en: Images
hu_HU: Képek

en: Import Perfmatters settings from an exported .json file.
hu_HU: Perfmatters beállítások importálása .json fájlból.

en: Import Plugin Settings
hu_HU: Beállítások importálása

en: Import Settings
hu_HU: Beállítások importálása

en: Include Inline Scripts
hu_HU: Scriptek Inline használata

en: Include all transients in your database optimization.
hu_HU: Az összes tranziens elemet vegye fel az adatbázis-optimalizálásba.

en: Include expired transients in your database optimization.
hu_HU: Tartalmazza a lejárt tranzienseket az adatbázis-optimalizálásban.

en: Include inline scripts in deferral.
hu_HU: Inline Scriptek bevonása a késleltetésbe.

en: Include jQuery
hu_HU: Tartalmazza a jQuery-t

en: Include logged-in WordPress admins in your Google Analytics reports.
hu_HU: A bejelentkezett WordPress-adminisztrátorok bevonása a Google Analytics-jelentésekbe.

en: Include post auto-drafts in your database optimization. This also includes auto-drafts for pages and custom post types.
hu_HU: Tartalmazza a bejegyzések automatikus piszkozat optimalizálását. Ez magában foglalja az oldalak és az egyéni bejegyzés típusok automatikus szerkesztését is.

en: Include post revisions in your database optimization. This also includes revisions for pages and custom post types.
hu_HU: Tartalmazza a bejegyzések felülvizsgálatát az adatbázis-optimalizálásban. Ez magában foglalja az oldalak és az egyéni bejegyzés típusok revízióit is.

en: Include spam comments in your database optimization.
hu_HU: Tartalmazza a spam hozzászólásokat az adatbázis-optimalizálásban.

en: Include tables in your database optimization.
hu_HU: Tartalmazza a táblákat az adatbázis-optimalizálásban.

en: Include trashed comments in your database optimization.
hu_HU: Tartalmazza a törölt hozzászólásokat az adatbázis-optimalizálásba.

en: Include trashed posts in your database optimization. This also includes trashed pages and custom post types.
hu_HU: Tartalmazza a törölt hozzászólásokat az adatbázis optimalizálásába. Ez magában foglalja a törölt oldalakat és az egyéni bejegyzés típusokat is.

en: Included Directories
hu_HU: Beépített könyvtárak

en: Inline
hu_HU: Egysorban

en: Input your Google Analytics tracking or measurement ID.
hu_HU: Adja meg a Google Analytics nyomonkövetési vagy mérési azonosítóját.

en: Instant Page
hu_HU: Azonnali oldal

en: Lazy Elements
hu_HU: Lazy elemek

en: Lazy Loading
hu_HU: Késleltetett betöltés

en: Lazy load a CSS background image by adding a unique selector (ID or class) found on the element that the background image has been applied to. Format: one per line
hu_HU: A CSS-háttérkép lazy load betöltése egy egyedi szelektor (ID vagy osztály) hozzáadásával, amely azon az elemen található, amelyre a háttérképet alkalmazták. Formátum: soronként egy

en: Lazy load specific elements and their descendants by adding any unique portion of an attribute string (class="example") from a parent container. Format: one per line
hu_HU: A specifikus elemek és leszármazottaik lazy betöltése egy attribútum karakterlánc (class=“pelda”) bármely egyedi részének hozzáadásával a szülőtárolóból. Formátum: soronként egy

en: License
hu_HU: Licensz

en: License Key
hu_HU: Licenckulcs

en: License Status
hu_HU: Licensz állapota

en: License activated!
hu_HU: Licenc aktiválva!

en: License could not be activated.
hu_HU: A licencet nem lehetett aktiválni.

en: License could not be deactivated.
hu_HU: A licencet nem lehetett deaktiválni.

en: License could not be removed.
hu_HU: A licencet nem lehetett eltávolítani.

en: License deactivated!
hu_HU: Licenc deaktiválva!

en: License is activated.
hu_HU: Licenc nincs aktiválva.

en: License is not activated.
hu_HU: A licenc nincs aktiválva.

en: License removed!
hu_HU: Licence eltávolítva!

en: Licenses Used
hu_HU: Használt licencek

en: Lifetime
hu_HU: Korlátlan

en: Limit Post Revisions
hu_HU: Bejegyzés felülvizsgálatok limit

en: Limit Subsets
hu_HU: Font variáció limit

en: Limit subsets that are downloaded and included in the stylesheet.
hu_HU: Korlátozza font variációkat a letöltött CSS-ben .

en: Limits the maximum amount of revisions that are allowed for posts and pages.
hu_HU: Korlátozza a bejegyzések és oldalak maximálisan engedélyezett módosításainak számát.

en: Load core block styles only when they are rendered instead of in a global stylesheet.
hu_HU: Az alapvető blokkstílusok betöltése csak a megjelenítéskor, nem pedig egy globális stílustáblázatban.

en: Load delayed scripts after a set amount of time if no user interaction has been detected.
hu_HU: Késleltetett parancsfájlok betöltése egy meghatározott idő után, ha nem észleltek felhasználói interakciót.

en: Load the FastClick library locally to fix the double-click issue on iOS.
hu_HU: A FastClick könyvtár helyi betöltése a dupla kattintás problémájának megoldásához iOS alatt.

en: Load your analytics script in the header (default) or footer of your site. Default: Header
hu_HU: Töltse be az analitikai scriptet a weboldal fejlécébe (alapértelmezett) vagy láblécébe. Alapértelmezett: Fejléc

en: Loading Scripts
hu_HU: Szkriptek betöltése

en: Local Analytics is enabled but no Tracking ID is set.
hu_HU: A helyi analitika engedélyezve van, de nincs nyomkövető ID beállítva.

en: Local Google Fonts
hu_HU: Helyi Google betűtípusok

en: Local Redirect
hu_HU: Helyi átirányítás

en: Local fonts cleared.
hu_HU: Helyi betűtípusok törölve.

en: Location
hu_HU: Helyszín

en: Logged In
hu_HU: Bejelentkezve

en: Logged Out
hu_HU: Kijelentkezve

en: Login URL
hu_HU: Bejelentkezés URL

en: Low
hu_HU: Alacsony

en: MU Mode
hu_HU: MU üzemmód

en: MU Mode is currently enabled, the above settings will apply to the entire plugin.
hu_HU: MU mód jelenleg engedélyezve van, a fenti beállítások a teljes bővítményre vonatkoznak.

en: MU plugin file not found.
hu_HU: MU plugin fájl nem található.

en: MU plugin installed.
hu_HU: MU plugin telepítve.

en: MU plugin version mismatch.
hu_HU: MU plugin verzió eltérés.

en: Manage scripts loading on the current page.
hu_HU: Az aktuális oldalra betöltött scriptek kezelése.

en: Many plugins and themes require jQuery. We recommend either testing jQuery deferral separately or leaving this option turned off.
hu_HU: Számos bővítmény és téma igényel jQuery-t. Javasoljuk, hogy vagy külön tesztelje a jQuery halasztást, vagy hagyja kikapcsolva ezt az opciót.

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Meta options not purged.
hu_HU: A meta opciók nincsenek törölve.

en: Meta options purged.
hu_HU: Meta beállítások törölve.

en: Minified CSS cleared.
hu_HU: Minimalizált CSS törölve.

en: Minified JS cleared.
hu_HU: Minimizált JS törölve.

en: Minified JS/CSS cleared.
hu_HU: Minimizált JS/CSS törölve.

en: Minify
hu_HU: Minimalizálás

en: Minify CSS
hu_HU: Minimalizálja a CSS-t

en: Minify JavaScript
hu_HU: Minimalizálja a JavaScriptet

en: Minute
hu_HU: Perc

en: Minutes
hu_HU: Perc

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: Mode
hu_HU: Mód – itt választhatod ki a spekulatív betöltés típusát

en: Moderate
hu_HU: Kiegyensúlyozott mód – se nem túl óvatos, se nem túl agresszív

en: Monthly
hu_HU: Havonta

en: Must-use (MU) mode requires elevated permissions and a file to be copied into the mu-plugins directory. This gives you more control and the ability to disable plugin queries, inline CSS, etc.
hu_HU: A kötelező használatú (MU) módhoz emelt szintű jogosultságok szükségesek, és egy fájlt kell bemásolni a mu-plugins könyvtárba. Ez nagyobb kontrollt biztosít, és lehetőséget ad a plugin-lekérdezések, inline CSS stb. letiltására.

en: Need help? Check out our in-depth documentation. Every feature has a step-by-step walkthrough.
hu_HU: Segítségre van szükséged? Tekintsd meg részletes dokumentációnkat. Minden funkcióhoz lépésről lépésre útmutatót találsz.

en: Network
hu_HU: Hálózat

en: Network Access
hu_HU: Hálózati hozzáférés

en: Network Default
hu_HU: Alapértelmezett hálózat

en: Network Default not set.
hu_HU: Alapértelmezett hálózat nincs beállítva.

en: Network Setup
hu_HU: Hálózati beállítás

en: No available sites found.
hu_HU: Nem találtunk elérhető oldalakat.

en: No disabled location selected.
hu_HU: Nincs kijelölve letiltott hely.

en: No feed available, please visit the <a href='%s'>homepage</a>!
hu_HU: Nincs elérhető feed, kérjük, látogass el a <a href='%s'>honlapra</a>!

en: No import file given.
hu_HU: Nincs importálandó fájl megadva.

en: No items selected for optimization.
hu_HU: Nincs optimalizálásra kiválasztott elem.

en: No meta options selected.
hu_HU: Nincsenek meta opciók kiválasztva.

en: No options were changed.
hu_HU: Nem történt változás a beállításokon.

en: Nonce is invalid.
hu_HU: A nonce érvénytelen.

en: None
hu_HU: Nincs

en: OFF
hu_HU: KI

en: ON
hu_HU: BE

en: Once Monthly
hu_HU: Havonta egyszer

en: Once Weekly
hu_HU: Heti egyszeri

en: Only Allow When Editing Posts/Pages
hu_HU: Engedélyezés csak a hozzászólások/oldalak szerkesztésekor

en: Only Delay Specified Scripts
hu_HU: Csak a megadott scriptek késleltetése

en: Optimize Database
hu_HU: Adatbázis optimalizálása

en: Optimize Now
hu_HU: Optimalizálás most

en: Options saved.
hu_HU: Beállítások mentve.

en: Perfmatters Warning
hu_HU: Perfmatters figyelmeztetés

en: Perfmatters is a lightweight performance plugin developed to speed up your WordPress site.
hu_HU: A Perfmatters egy könnyű teljesítmény bővítmény, amelyet a WordPress webhely felgyorsítására fejlesztettek ki.

en: Permanently delete all existing Perfmatters meta options from your database.
hu_HU: Törölje véglegesen az összes meglévő Perfmatters meta opciót az adatbázisból.

en: Permission denied.
hu_HU: Hozzáférés megtagadva.

en: Please upload a valid .json file.
hu_HU: Kérjük, töltsön fel egy érvényes .json fájlt.

en: Plugin
hu_HU: Bővítmény

en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

en: Post Auto-Drafts
hu_HU: Bejegyzés Auto-piszkozatok

en: Post Revisions
hu_HU: Bejegyzések változatai

en: Preconnect allows the browser to set up early connections before an HTTP request, eliminating roundtrip latency and saving time for users. Format: https://example.com
hu_HU: A Preconnect lehetővé teszi a böngésző számára, hogy a HTTP-kérés előtt korai kapcsolatokat hozzon létre, kiküszöbölve ezzel a körkörös késleltetést és időt takarítva meg a felhasználók számára. Formátum: https://pelda.hu

en: Prefetch
hu_HU: Előbetöltés – fájlokat előre lehív, még mielőtt a felhasználó rákattinta

en: Preload
hu_HU: Előtöltés

en: Preload Critical Images
hu_HU: Kritikus képek előzetes betöltése

en: Preload allows you to specify resources (such as fonts or CSS) needed right away during a page load. This helps fix render-blocking resource warnings. Format: https://example.com/font.woff2
hu_HU: Az előtöltés lehetővé teszi, hogy az oldal betöltése során azonnal szükséges erőforrásokat (például betűtípusokat vagy CSS-t) adjon meg. Ez segít kijavítani a renderelést blokkoló erőforrás-figyelmeztetéseket. Formátum: https://example.com/font.woff2

en: Preloading
hu_HU: Előtöltés

en: Prerender
hu_HU: Előzetes renderelés – az egész oldalt előre megpróbálja betölteni

en: Prevent Google Maps from being disabled on specific post IDs. Format: comma separated
hu_HU: A Google Térképek letiltásának megakadályozása bizonyos bejegyzés ID-ken. Formátum: vesszővel elválasztva

en: Prevents the first click from being delayed until JavaScript has finished loading. This can be helpful if you are excluding scripts for interactive elements manually.
hu_HU: Megakadályozza, hogy az első kattintás késleltetve legyen, amíg a JavaScript betöltődik. Ez hasznos lehet, ha az interaktív elemek scriptjeit kézzel zárja ki.

en: Print Method
hu_HU: Nyomtatási módszer

en: Priority
hu_HU: Fontosság

en: Provide your CDN URL if you are using a CDN rewrite outside of Perfmatters.
hu_HU: Adja meg a CDN URL-címét, ha a Perfmatters-en kívüli CDN átírást használ.

en: Purge Meta Options
hu_HU: Meta beállítások tisztítása

en: Quick Exclusions
hu_HU: Gyors kizárások

en: Redirect Slug
hu_HU: Átirányítás Slug

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove Comment URLs
hu_HU: Komment URL-ek eltávolítása

en: Remove Global Styles
hu_HU: Globális stílusok eltávolítása

en: Remove License
hu_HU: Licenc eltávolítása

en: Remove REST API Links
hu_HU: REST API linkek eltávolítása

en: Remove RSD (Real Simple Discovery) link tag.
hu_HU: RSD (Real Simple Discovery) linkcímke eltávolítása.

en: Remove RSD Link
hu_HU: RSD link eltávolítása

en: Remove RSS Feed Links
hu_HU: RSS Feed linkek eltávolítása

en: Remove Shortlink
hu_HU: Shortlink eltávolítása

en: Remove Shortlink link tag.
hu_HU: Shortlink link tag eltávolítása.

en: Remove Unused CSS
hu_HU: Nem használt CSS eltávolítása

en: Remove all existing local Google Font files and stylesheets.
hu_HU: Távolítson el minden meglévő helyi Google Font fájlt és stílustáblát.

en: Remove all existing minified CSS files that have been generated.
hu_HU: Távolítsa el az összes létező, már generált tömörített CSS-fájlt.

en: Remove all existing minified JavaScript files that have been generated.
hu_HU: Eltávolítja az összes létező, már generált minimalizált JavaScript-fájlt.

en: Remove all existing unused CSS files that have been generated.
hu_HU: Távolítson el minden meglévő, nem használt CSS-fájlt, amelyet generáltak.

en: Remove and reset all of your existing Script Manager settings.
hu_HU: Távolítsa el és állítsa vissza az összes meglévő Script Manager-beállítást.

en: Remove jQuery Migrate
hu_HU: A jQuery Migrate eltávolítása

en: Remove the inline global styles related to WordPress core blocks.
hu_HU: Törli azokat az inline globális stílusokat, amik a WordPress alapblokkjaihoz tartoznak.

en: Remove unnecessary characters and optimize CSS files.
hu_HU: Távolítsa el a felesleges karaktereket és optimalizálja a CSS-fájlokat.

en: Remove unnecessary characters and optimize JavaScript files.
hu_HU: Távolítsa el a felesleges karaktereket és optimalizálja a JavaScript-fájlokat.

en: Remove unused CSS from your stylesheets and print out used CSS inline in the header.
hu_HU: Távolítsa el a nem használt CSS-t a stíluslapokból, és nyomtassa ki a használt CSS-t inline a fejlécben.

en: Removes REST API link tag from the front end and the REST API header link from page requests.
hu_HU: Eltávolítja a REST API link taget a front endről és a REST API fejléc linket az oldalkérésekből.

en: Removes WordPress Embed JavaScript file (wp-embed.min.js).
hu_HU: Eltávolítja a WordPress Embed JavaScript fájlt (wp-embed.min.js).

en: Removes WordPress Emojis JavaScript file (wp-emoji-release.min.js).
hu_HU: Eltávolítja a WordPress Emojis JavaScript fájlt (wp-emoji-release.min.js).

en: Removes WordPress and WooCommerce Password Strength Meter scripts from non essential pages.
hu_HU: Eltávolítja a WordPress és a WooCommerce jelszó erősség mérő scriptet a nem lényeges oldalakról.

en: Removes WordPress version meta tag.
hu_HU: Eltávolítja a WordPress verzió meta tag-et.

en: Removes any instances of Google Fonts being loaded across your entire site.
hu_HU: Eltávolítja a Google betűtípusok betöltését az egész weboldalon.

en: Removes any instances of Google Maps being loaded across your entire site.
hu_HU: Eltávolítja a Google Térképek betöltését az egész weboldalon.

en: Removes jQuery Migrate JavaScript file (jquery-migrate.min.js).
hu_HU: Eltávolítja a jQuery Migrate JavaScript fájlt (jquery-migrate.min.js).

en: Removes the WordPress comment author link and website field from blog posts.
hu_HU: Eltávolítja a WordPress hozzászólás szerzői linkjét és a weboldal mezőt a blog bejegyzésekből.

en: Renew Your License for Updates + Support!
hu_HU: Újítsa meg licencét a frissítésekért + támogatásért!

en: Required by
hu_HU: Kötelező

en: Reset Script Manager
hu_HU: Script Manager visszaállítása

en: Resolve domain names before a user clicks. Format: //example.com (one per line)
hu_HU: A domain nevek feloldása a felhasználó kattintása előtt. Formátum: //pelda.hu (soronként egy)

en: Restore Default Options
hu_HU: Alapértelmezett beállítások visszaállítása

en: Restore all plugin options to their default settings.
hu_HU: A plugin összes beállításának visszaállítása az alapértelmezett beállításokra.

en: Restrict your Script Manager configuration to logged-in admins only.
hu_HU: A Script Manager konfigurációját csak a bejelentkezett adminisztrátorokra korlátozhatja.

en: Revisions
hu_HU: Revíziók

en: Revisions Found
hu_HU: Felülvizsgálat

en: Run a one-time optimization of your WordPress database based on the selected options above. This process runs in the background.
hu_HU: Futtasson egyszeri optimalizálást a WordPress adatbázisán a fent kiválasztott beállítások alapján. Ez a folyamat a háttérben fut.

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save Changes
hu_HU: Módosítások mentése

en: Save License
hu_HU: Licenc mentése

en: Save or remove your license key.
hu_HU: Mentse el vagy távolítsa el a licenckulcsot.

en: Saving
hu_HU: Mentés

en: Scan Database
hu_HU: Adatbázis beolvasása

en: Scan Now
hu_HU: Szkennelés most

en: Scan the database to calculate items available for optimization.
hu_HU: Az adatbázis átvizsgálása az optimalizáláshoz rendelkezésre álló elemek kiszámításához.

en: Schedule a routine optimization of your WordPress database based on the selected options above. This process runs in the background and starts immediately after saving.
hu_HU: Ütemezze a WordPress adatbázisának rutinszerű optimalizálását a fent kiválasztott beállítások alapján. Ez a folyamat a háttérben fut, és a mentés után azonnal elindul.

en: Scheduled Optimization
hu_HU: Ütemezett optimalizálás

en: Script Type
hu_HU: Script típus

en: Select Priority
hu_HU: Válassza ki a prioritást

en: Select Type
hu_HU: Típus kiválasztása

en: Select a Site
hu_HU: Weboldal kiválasztása

en: Select a site from the dropdown and click to apply the settings from your network default (above).
hu_HU: Válasszon ki egy weboldalt a legördülő listából, és kattintson a hálózati alapértelmezett beállítások alkalmazásához (fent).

en: Select a site that is not already the Network Default.
hu_HU: Válasszon ki egy olyan webhelyet, amely még nem az alapértelmezett hálózat beállítása.

en: Separate Block Styles
hu_HU: Külön blokkstílusok

en: Setting
hu_HU: Beállítás

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings exported.
hu_HU: Beállítások exportálva.

en: Settings failed to update.
hu_HU: A beállítások frissítése nem sikerült.

en: Settings saved successfully!
hu_HU: A beállítások mentése sikeres!

en: Settings saved.
hu_HU: A beállításokat elmentettük.

en: Show Advanced Options
hu_HU: Speciális beállítások megjelenítése

en: Show advanced options in the Perfmatters UI.
hu_HU: A Perfmatters felhasználói felületén a speciális beállítások megjelenítése.

en: Show dependencies for each script.
hu_HU: Az egyes scriptek függőségének megjelenítése.

en: Site Admins (Default)
hu_HU: Oldal adminisztrátorok (alapértelmezett)

en: Size
hu_HU: Méret

en: Sorry, you do not have permission to make REST API requests.
hu_HU: Sajnáljuk, nincs jogosultsága REST API-kérésekhez.

en: Spam Comments
hu_HU: Spam megjegyzések

en: Spam Comments Found
hu_HU: Spam hozzászólások

en: Speculative Loading
hu_HU: Spekulatív betöltés

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Stylesheet Behavior
hu_HU: Stíluslap viselkedés

en: Successfully imported Perfmatters settings.
hu_HU: Sikeresen importálta a Perfmatters beállításokat.

en: Successfully restored default options.
hu_HU: Sikeresen visszaállította az alapértelmezett beállításokat.

en: Super Admins Only
hu_HU: Csak szuper adminok

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Swap out YouTube iFrames with preview thumbnails. The original iFrame is loaded when the thumbnail is clicked.
hu_HU: YouTube iFrame-ek kicserélése előnézeti miniatűrökre. Az eredeti iFrame betöltődik, amikor a miniatűrre kattint.

en: Tables
hu_HU: Táblák

en: Testing Mode
hu_HU: Tesztelési mód

en: The Script Manager does not support AMP pages.
hu_HU: A Script Manager nem támogatja az AMP oldalakat.

en: The above settings will apply to all assets in this group.
hu_HU: A fenti beállítások a csoportban lévő összes eszközre vonatkoznak.

en: Themes
hu_HU: Sablonok

en: There is a new version of %1$s available.
hu_HU: A(z) %1$s új verziója elérhető.

en: There is already an existing database optimization process running.
hu_HU: Már fut egy meglévő adatbázis-optimalizálási folyamat.

en: This has been disabled.
hu_HU: Ezt letiltották.

en: This is a visual representation of the Script Manager configuration across your entire site.
hu_HU: Ez egy vizuális megjelenítése a Script Manager konfigurációjának az egész weboldalon.

en: This will make permanent changes that cannot be reverted! Are you sure you want to proceed with optimization?
hu_HU: Ez végleges változásokat hoz létre, amelyeket nem lehet visszaállítani! Biztos, hogy folytatni szeretné az optimalizálást?

en: Threshold
hu_HU: Határérték

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Total size
hu_HU: Teljes méret

en: Track Logged In Admins
hu_HU: Bejelentkezett adminok nyomon követése

en: Tracking Code Position
hu_HU: Nyomkövetési kód pozíciója

en: Tracking ID
hu_HU: Követő azonosító

en: Transients
hu_HU: Átmenetek

en: Transients Found
hu_HU: Tranziensek

en: Trashed Comments
hu_HU: Törölt hozzászólások

en: Trashed Comments Found
hu_HU: Törölt hozzászólások

en: Trashed Posts
hu_HU: Lomtárba helyezett hozzászólások

en: Trashed Posts Found
hu_HU: Törölt bejegyzés

en: Type
hu_HU: Típus

en: Unlimited License needed for use in a multisite environment. Please contact support to upgrade.
hu_HU: Korlátlan licenc szükséges a multisite környezetben történő használathoz. Kérjük, lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgálattal a frissítéshez.

en: Unlimited site license required.
hu_HU: Korlátlan weboldal licenc szükséges.

en: Unoptimized Tables Found
hu_HU: Optimalizálatlan tábla

en: Unused
hu_HU: Nem használt CSS

en: Unused CSS
hu_HU: Nem Használt CSS

en: Update now.
hu_HU: Frissítés most.

en: Use MonsterInsights
hu_HU: MonsterInsights használata

en: Use your CDN URL when referencing Google Font files inside a parent stylesheet. Example: https://cdn.example.com
hu_HU: Használja a CDN URL-címét, amikor a Google Font fájlokra hivatkozik egy szülői stíluslapon belül. Példa: https://cdn.example.com

en: Used CSS Method
hu_HU: Használt CSS módszer

en: Used CSS cleared for all network sites.
hu_HU: A használt CSS minden hálózati weboldalon megtisztítva.

en: Used CSS cleared.
hu_HU: Használt CSS megtisztítva.

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Version
hu_HU: Verzió

en: View Documentation
hu_HU: Dokumentáció megtekintése

en: View and manage all of your Script Manager settings.
hu_HU: A Script Manager összes beállításának megtekintése és kezelése.

en: WP_POST_REVISIONS is already enabled somewhere else on your site. We suggest only enabling this feature in one place.
hu_HU: A WP_POST_REVISIONS már engedélyezve van valahol máshol a weboldalon. Javasoljuk, hogy csak egy helyen engedélyezd ezt a funkciót.

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: Watch for changes in the DOM and dynamically lazy load newly added elements.
hu_HU: Figyeli a DOM-ban bekövetkező változásokat, és dinamikusan lazy módon tölti be az újonnan hozzáadott elemeket.

en: We recommend testing Script Manager changes on a staging/dev site first, as you could break your site's appearance.
hu_HU: Javasoljuk, hogy a Script Manager módosításait először egy staging/dev webhelyen teszteld, mivel tönkreteheti weboldalad megjelenését.

en: Weekly
hu_HU: Hetente

en: When enabled, this will cause all Perfmatters options data to be removed from your database when the plugin is uninstalled.
hu_HU: Ha engedélyezve van, akkor a Perfmatters beállítások adatai eltávolításra kerülnek az adatbázisból, amikor a bővítményt eltávolítják.

en: When set, this will change your WordPress login URL (slug) to the provided string and will block wp-admin and wp-login endpoints from being directly accessed.
hu_HU: Ha be van állítva, akkor a WordPress bejelentkezési URL-jét az itt megadott linkre változtatja, és blokkolja a wp-admin és wp-login közvetlen elérését.

en: Where can I sign up for the affiliate program?
hu_HU: Hol tudok regisztrálni a partnerprogramra?

en: Where can I view the changelog?
hu_HU: Hol tekinthetem meg a changelogot?

en: You are in Testing Mode. Changes will only be visible to logged-in admins.
hu_HU: Ön tesztelési módban van. A változtatások csak a bejelentkezett adminok számára lesznek láthatóak.

en: You do not have permission to install plugin updates
hu_HU: Nincs engedélye a bővítmény frissítések telepítéséhez

en: You don't have any scripts disabled yet.
hu_HU: Még nincsenek letiltva a scriptek.

en: YouTube Preview Thumbnails
hu_HU: YouTube előnézet bélyegképek

en: iFrames and Videos
hu_HU: iFrame-ek és videók

en: video
hu_HU: videó
